loading

Vizyonumuz

ve Misyonumuz

Misyon

Çağdaş tüketici portföyünün ihtiyaçları doğrultusunda şekillenen, özgün ve yenilikçi yapı projeleri geliştirmek.

shutterstock_112558970

 

Vizyon

Modern yaşamın tüm gereksinimlerine cevap verebilen projelerle, inşaat sektörü için geleceğin yapı çözümlerini bugünden hayata geçirmek

1995’ten bu yana faaliyet gösteren Başarır İnşaat, demir-çelik sektörüyle başladığı yolculuğunu, kurumsal portföyüne inşaat sektörünü de dahil ederek sürdürüyor.
Endüstri alanındaki zengin tecrübesi ile inşaat sektöründe fark yaratan projelere imza atan Başarır İnşaat; Türkiye’ye enerji katan üç ayrı hidroelektrik santralinin (HES) yanı sıra, finans dünyasının göz bebeği iş merkezleri ve (A ve B tipi) konutlar ile (A+) villaları içeren konut projeleriyle geleceğin yapı çözümlerini bugünden hayata geçirmeye devam ediyor.

Başkanın

Mesajı

Başarır İnşaat Yapı San. ve Tic. A.Ş. olarak, 1995 yılında demir çelik sektörü ile başlayan serüvenimize, 2004’ten bu yana konut sektörünü de dahil ederek büyümeye devam ediyoruz.

Faaliyet gösterdiğimiz her alanda fark yaratan işlere imza atmayı ilke ediniyor; endüstriyel çalışmalarımızın yanı sıra, konut ve iş merkezi projelerimizle de özgün, yenilikçi ve yaratıcı çizgimizi koruyoruz.

Bu bağlamda, yapımı tamamlanmış iki hidroelektrik santral (HES) projemiz, çeşitli kategorilerdeki konut projelerimiz ve yoğun ilgi gören iş merkezlerimizle, kurum olarak inşaat sektöründe ayrıcalıklı bir konumda yer almanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kurumsal vizyon ve misyonumuza olan bağlılığımıza bizler gibi gönülden inanan tüm sektörel paydaşlarımıza ve Başarır İnşaat projelerini tercih eden herkese teşekkür ediyor, sizlerin güvenine layık olmak için azimle çalışmaya devam edeceğimizi belirtmek istiyorum.

Saygılarımla,

Alptekin Başarır Yönetim Kurulu Başkanı