loading
boutique1

Helenium Boutique geleceğin Kurtköy’ünde parlayacak

Helenium Boutique geleceğin Kurtköy’ünde parlayacak

Helenium Boutique
Başarır İnşaat’ın yedinci projesi olan Helenium Boutique,
butik projelerin revaçta olduğu Pendik Kurtköy’de yükseliyor.

Ulaşım akslarına yakınlığı, TEM ve E-5’e kısa sürede çıkışları farklılık oluşturan Kurtköy’de geliştirilen Helenium Boutique, sahil ve yapımı planlanan Yakacık bağlantı yoluna yakınlığı ile dikkat çekiyor. Helenium Boutique, hastane, üniversite, TeknoparkSabiha Gökçen Havaalanı gibi pek çok önemli noktaya da sadece birkaç dakika uzaklıkta bulunuyor. Projede yer alan stüdyo daireler 71 metrekare, 1+1 daireler 65 ila 75 metrekare, 2+1 daireler 91 ila 137 metrekare, 3+1 daireler 154 ila 191 metrekare olarak tasarlandı. Helenium Boutique Kurtköy’de teslimlerin Aralık 2016’da yapılması planlanıyor.

4 blokta yükselecek

Başarır İnşaat tarafından inşa edilen Helenium Boutique Kurtköy’de 1+0’dan 3+1’e kadar farklı konut seçeneklerine sahip 148 daire ve 25 mağaza bulunuyor. Proje 4 blokta yükseliyor.

Değer üreten projelere imza atıyor

Başarır İnşaat‘ın yüksek değerde projeler ürettiğine dikkat çeken Başarır İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Alptekin Başarır, nitelikten yana olduklarının altını çizdi. Kurtköy’ün geleceğine inandıklarını ifade eden Başarır, “Bölgedeki önemli yatırımlardan biri olan Teknopark İstanbul, Türkiye’nin en büyük, Avrupa’nın 3’üncü büyük teknoparkı olma özelliğine sahip” diyerek bölgenin gelecekteki iş potansiyelinin nerelere uzanacağına dair ip ucu verdi.

Hüseyin Belibağlı/Emlaktasondakika.com